Akcja MEN "Pod biało - czerwoną"

Akcja MEN

Co roku nasza szkoła stara się brać udział w patriotycznych akcjach organizowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Nie inaczej jest w tym roku, chcemy przyłączyć się do akcji "Pod biało-czerwoną". Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Wymierną korzyścią z udziału w akcji będzie finansowanie przez rząd zakupu masztów i flag. Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać 100 głosów poparcia online, dlatego też prosimy o poinformowanie swoich bliskich i znajomych o możliwości oddania głosów poparcia. Swoje głosy można oddać pod linkiem  https://bialoczerwona.www.gov.pl/. Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę. W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą której można na bieżąco sprawdzać liczbę głosów. Głosować można do 11 listopada.
/AG, JR/

Data dodania: 2020-10-02 13:08:05