Apel z nagrodami

Nazbierało się nam trochę sukcesów naszych uczniów, które należało publicznie ogłosić i złożyć zwycięzcom gratulacje, zebraliśmy się więc na holu wraz z dyrekcją i nagrodziliśmy brawami wszystkich uczniów, którzy zasłużyli na oklaski w ostatnich tygodniach. Wśród sukcesów znalazły się: I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Gminie Chojnice, I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej, II miejsce w Gminnym Konkursie Matematyczno - Informatycznym, I i II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej, oraz I i III miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Przy okazji apelu pani dyrektor nagrodziła każdą klasę za zachowanie i wręczyła przedstawicielom klas piłki, aby nasze Aktywne Przerwy mogli spędzać grając swoją własną, osobiście zdobytą piłką...
/JR/

Data dodania: 2019-01-10 12:10:17