Bal karnawałowy

Ostatni dzień szkoły przed feriami, każdy uczeń z pewnością juz myśli tylko o tym, aby jak najszybciej wyjść ze szkoły i przystąpić do wypoczywania... Ale nie u nas! W Ostrowitem tego dnia odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci. Głównym celem organizacji balu było integrowanie naszej społeczności szkolnej i lokalnej, jednak mieliśmy też cel ukryty. Do uczestnictwa w zabawie zaprosiliśmy również dzieci, które jeszcze do szkoły nie chodzą. Uznaliśmy, że taki bal to doskonała okazja, aby poznać swoją przyszłą szkołę, kolegów i nauczycieli. Frekwencja dopisała, pojawili się nawet przyszli uczniowie, którzy jeszcze nie opuścili brzucha swojej mamy! Zabawę poprowadziła niezawodna w takich sytuacjach pani Violetta Rossek, do tańca przygrywał zespół "Ostro", a nad bezpieczeństwem dzieci czuwali nauczyciele i rodzice. Wśród licznych zabaw i konkursów z nagrodami wyłoniono króla i królową balu, a zabawa była na tyle wyśmienita, że dzieci nie odpuściły tańca nawet pani dyrektor! Dziękujemy organizatorom, opiekunom i sponsorom. Po takim balu czas na ferie!
/JR/

Data dodania: 2019-02-08 13:16:50