Bal karnawałowy

We wtorek 28 stycznia od 10.00 do12.30 w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Wcześniej uczniowie z każdej klasy na swoich zajęciach edukacyjnych przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Dzięki pomocy nauczycieli salę przyozdobiły różnokolorowe łańcuchy, serpentyny i balony. Zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Dzięki prowadzącej p. Violetcie Rossek wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani upominkami i cukierkami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się skończyć. Po godzinie 12.30 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!

Są to:
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem