Bezpieczne ferie

Zimowy odpoczynek - wszyscy uczniowie zasłużyli na niego po ciężkiej i wytężonej pracy w szkolnych ławkach. Dziś ostatni dzień lekcji przed dwutygodniowym odpoczynkiem od nauki. Jednak nie można zapominać o bezpieczeństwie - wszak jest najważniejsze, aby wszyscy cali i zdrowi wrócili po feriach do szkoły. My przygotowaliśmy dla naszych podopiecznych spotkanie poświęcone bezpieczeństwu w czasie zimowego wypoczynku. Pan pedagog, Michał Zblewski, sam spotkał się z młodszymi uczniami w Ostrowitem i przeprowadził zajęcia, a starszych uczniów w Sławęcinie oddał w ręce gimnazjalistów. Znalazło się także małe co nieco na osłodę. Z odświeżoną wiedzą i zasadami bezpiecznego zachowania można rozpocząć ferie!
/JR/

Data dodania: 2019-02-08 11:02:08