BRD - Gimnazja

W Szkole Podstawowej w Silnie 23.04.2018 r. odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów z gimnazjum.

Celem turnieju było podnoszenie wiedzy ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz kształtowanie wśród dzieci bezpiecznych i kulturalnych zachowań na drodze. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego rozwiązując testy jednokrotnego wyboru. Swoje umiejętności jazdy na rowerze, pokazali pokonując przygotowany tor przeszkód. Uczestnicy musieli sobie również poradzić z zadaniami z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Uczniowie, którzy reprezentowali Szkołę Podstawową w Ostrowitem: Gabriela Grugel, Bartosz Kowalewski oraz Oskar Knyba. Zajęli piąte miejsce. GRATULUJEMY

Na zakończenie turnieju dyrektor szkoły pogratulował sukcesów, wręczył dyplomy i nagrody.

/DZ/

Data dodania: 2018-04-23 13:11:00