Corsiva i klasa V

Uczniowie klasy V nie narzekają na nudę. Dzięki uprzejmości właściciela firmy „Corsiva Yachting”, pana Artura Grugla oraz pracowników stoczni w Ciechocinie dnia 24 lutego 2020 roku odbyli wycieczkę po  firmie produkującej  łodzie. Firma ta od 15 lat sprzedaje swoje produkty  w Polsce i na świecie. W ramach wycieczki uczestnikom przedstawiono proces produkcji łodzi.  Zaprezentowany został szereg materiałów oraz elementów i  rozwiązań technologicznych wykorzystywanych do ich wytwarzania . Przeszliśmy przez kolejne  hale produkcyjne, w których wytwarzane są części składowe, montuje się elementy oraz dokonuje kontroli jakości gotowych wyrobów. Uczniowie mogli przekonać się jak funkcjonuje nowoczesny, dobrze zorganizowany zakład produkcyjny. Na zakończenie otrzymaliśmy pięknie wygrawerowane pamiątki z motywem morskim. Dziękujemy bardzo za ogrom przekazanej wiedzy, życzliwość  oraz wszystkie upominki.
/DŻ/

Data dodania: 2020-02-24 12:25:04