Dzień Dziecka

Drodzy uczniowie, drogie przedszkolaki, drodzy tegoroczni i wcześniejsi absolwenci - czyli po prostu nasze kochane dzieci! Dziś Wasze święto, a więc składamy Wam najserdeczniejsze życzenia; niech szczery uśmiech zawsze gości na waszych słodkich buziach, niech wszelakie zmartwienia omijają Was szerokim łukiem, niech każdy dzień będzie dla Was niesamowitą przygodą wartą zapamiętania. Życzymy Wam, aby każdy dzień w roku był podobny do dzisiejszego - pełen przyjemności, radości i beztroski należnej tylko dzieciom. My doskonale wiemy, jak wiele się od Was wymaga i jak wiele spraw zaprząta Wasze główki... (trochę w tym naszej winy). W każdym razie życzymy Wam wszystkiego najlepszego, a przy okazji zapraszamy Was na piątek - w szkołach urządzamy Wam prawdziwy Dzień Dziecka!

Wszyscy dorośli ze szkoły (dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i Rada Rodziców)
Data dodania: 2019-06-01 16:03:25
Data edycji: 2019-06-01 16:03:44