Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn

8 marca to Międzynarodowy Dzień Kobiet - wiadoma sprawa! Nasi uczniowie doskonale pamiętali o tym święcie i uzbrojeni w kwiatki młodzi mężczyźni złożyli życzenia swoim koleżankom i wszystkim paniom w szkole. Panie jednak tego dnia również zaskoczyły swoich kolegów i złożyły życzenia wszystkim panom - wszak 10 marca obchodzimy Dzień Mężczyzn. U młodszych uczniów w Ostrowitem pojawili się pan Karol i pan Dawid i złożyli życzenia wszystkim kobietom w imieniu uczniów, natomiast u starszych uczniów w Sławęcinie życzenia wygłaszali sami uczniowie. Każdy uczeń otrzymał tego dnia słodkiego lizaka, a pani dyrektor uhonorowała wszystkich panów - pracowników szkoły okolicznościowym upominkiem. Zaskoczyli nas jednak najbardziej nasi gimnazjaliści, którzy przygotowali program artystyczno-humorystyczny nawiązujący do relacji kobiet i mężczyzn. Na profilu szkoły na Facebooku można obejrzeć film.
/JR/