Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem

Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn

8 marca to MiÄ™dzynarodowy DzieÅ„ Kobiet - wiadoma sprawa! Nasi uczniowie doskonale pamiÄ™tali o tym Å›wiÄ™cie i uzbrojeni w kwiatki mÅ‚odzi mężczyźni zÅ‚ożyli życzenia swoim koleżankom i wszystkim paniom w szkole. Panie jednak tego dnia również zaskoczyÅ‚y swoich kolegów i zÅ‚ożyÅ‚y życzenia wszystkim panom - wszak 10 marca obchodzimy DzieÅ„ Mężczyzn. U mÅ‚odszych uczniów w Ostrowitem pojawili siÄ™ pan Karol i pan Dawid i zÅ‚ożyli życzenia wszystkim kobietom w imieniu uczniów, natomiast u starszych uczniów w SÅ‚awÄ™cinie życzenia wygÅ‚aszali sami uczniowie. Każdy uczeÅ„ otrzymaÅ‚ tego dnia sÅ‚odkiego lizaka, a pani dyrektor uhonorowaÅ‚a wszystkich panów - pracowników szkoÅ‚y okolicznoÅ›ciowym upominkiem. Zaskoczyli nas jednak najbardziej nasi gimnazjaliÅ›ci, którzy przygotowali program artystyczno-humorystyczny nawiÄ…zujÄ…cy do relacji kobiet i mężczyzn. Na profilu szkoÅ‚y na Facebooku można obejrzeć film.
/JR/

Data dodania: 2019-03-08 13:40:57
Data edycji: 2019-03-11 13:41:46

Prawdziwie wielki jest ten czÅ‚owiek, który chce siÄ™ czegoÅ› dowiedzieć"