Dzień Przedszkolaka i Dzień Głośnego Czytania

Dnia 20.09.2018r. obie grupy przedszkolne z naszej szkoły świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzień ten został ustanowiony uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z 13 września 2013 r. dla podkreślenia roli edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dziecka. Tego dnia czekało na dzieci mnóstwo atrakcji podczas pląsów i zabaw przy wesołej muzyce. Była również chwila "powagi", kiedy to przedszkolaki uroczyście złożyły ślubowanie, iż od teraz będą prawdziwymi przedszkolakami! :)  Na zakończenie imprezy udaliśmy się na przepyszne gofry i słodki poczęstunek.
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w naszej szkole dostarczył dzieciom okazji do świętowania, do wesołej zabawy, a przede wszystkim do czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Tego dnia w naszej szkole odbyło się również głośne czytanie. Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w tym roku przypada nieco później, bo 29 września. Postanowiliśmy połączyć oba święta ze sobą. Dziękujemy Pani Lucynie i uczniom klasy III za włączenie się w tę akcję.

/KR/

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!