Dzień Przedszkolaka i Dzień Głośnego Czytania - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem

Dzień Przedszkolaka i Dzień Głośnego Czytania

Dnia 20.09.2018r. obie grupy przedszkolne z naszej szkoÅ‚y Å›wiÄ™towaÅ‚y Ogólnopolski DzieÅ„ Przedszkolaka. DzieÅ„ ten zostaÅ‚ ustanowiony uchwaÅ‚Ä… Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z 13 wrzeÅ›nia 2013 r. dla podkreÅ›lenia roli edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dziecka. Tego dnia czekaÅ‚o na dzieci mnóstwo atrakcji podczas plÄ…sów i zabaw przy wesoÅ‚ej muzyce. ByÅ‚a również chwila "powagi", kiedy to przedszkolaki uroczyÅ›cie zÅ‚ożyÅ‚y Å›lubowanie, iż od teraz bÄ™dÄ… prawdziwymi przedszkolakami! :)  Na zakoÅ„czenie imprezy udaliÅ›my siÄ™ na przepyszne gofry i sÅ‚odki poczÄ™stunek.
Ogólnopolski DzieÅ„ Przedszkolaka w naszej szkole dostarczyÅ‚ dzieciom okazji do Å›wiÄ™towania, do wesoÅ‚ej zabawy, a przede wszystkim do czerpania radoÅ›ci z bycia przedszkolakiem.

Tego dnia w naszej szkole odbyÅ‚o siÄ™ również gÅ‚oÅ›ne czytanie. Ogólnopolski DzieÅ„ GÅ‚oÅ›nego Czytania w tym roku przypada nieco później, bo 29 wrzeÅ›nia. PostanowiliÅ›my poÅ‚Ä…czyć oba Å›wiÄ™ta ze sobÄ…. DziÄ™kujemy Pani Lucynie i uczniom klasy III za wÅ‚Ä…czenie siÄ™ w tÄ™ akcjÄ™.

/KR/

Data dodania: 2018-09-20 16:45:00
Data edycji: 2018-09-22 16:49:44

Prawdziwie wielki jest ten czÅ‚owiek, który chce siÄ™ czegoÅ› dowiedzieć"