II etap konkursu wiedzy o ZPK

10 maja nasi uczniowie: Wiktoria Konkolewska, Kacper Gzonkowski i Mikołaj Warsinski reprezentowali naszą szkołę w drugim etapie konkursu z zakresu wiedzy o Zaborskim Parku Krajobrazowym.

Konkurs miał niecodzienną formę - rozpoczął się wycieczką po malowniczych terenach ZPK, po czym uczniowie przystąpili do testu wiedzowego w siedzibie Parku. Na zakończenie organizatorzy zaproponowali uczestnikom poczęstunek pod gołym niebem. Kiełbaski z rusztu były wyśmienite po wędrówce i takim wysiłku intelektualnym. Dokonano także wręczenia nagród za udział w pierwszym etapie konkursu.

Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników kwalifikujących do trzeciego etapu konkursu, a naszym uczestnikom gratulujemy!

/MZ, JR/
Data dodania: 2018-05-10 13:30:00