Informacja dyrektora odnośnie zmian w organizacji pracy szkoły

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Z przyjemnością informuję, iż zmianie uległ plan lekcji i rozkład dowozów i powrotów ze szkoły. Zmiany podyktowane są możliwością organizacji części zajęć wychowania fizycznego dla starszych uczniów na sali gimnastycznej w Ostrowitem, a także pozwoliły na skrócenie czasu oczekiwania na autobus.

Klasy IV, V, VI, VII i IIIa będą od 8 października jeździły raz w tygodniu na 2 lekcje w-f porannym autobusem do Ostrowitego (razem z młodszymi uczniami) i po zakończeniu lekcji w-f wrócą autobusem do Sławęcina na dalsze lekcje.

Zmienione zostały także nieznacznie godziny i długość przerw w budynku w Sławęcinie. W zakładce Rodzic znajduje się aktualny plan lekcji i rozkład dowozów wraz z godzinowym wykazem dzwonków. Plan Lekcji, Dowozy, Dzwonki

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany nie będą uciążliwe. Dokładamy wszelkich starań, aby uczniowie mogli w pełni wykorzystać swoje możliwości rozwoju i bardzo się cieszymy, że udało się zorganizować część lekcji w-f na dużej sali gimnastycznej.

Pozdrawiam,
Barbara Markowska

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!