Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

W dniu 13 grudnia 2019r. Aleksandra, Mikołaj, Weronika, Jakub ( zwycięzcy eliminacji szkolnych) wzięli udział w etapie gminnym ogólnopolskiego konkursu ,, Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Spod budynku szkoły w Sławęcinie, do miejsca zbiórki przy SP nr 7 w Chojnicach, uczniowie dotarli dzięki uprzejmości jednego z rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Dwa pełne autokary przewiozły nas do Zaborskiego Parku Krajobrazowego w Charzykowach. Pierwszą z konkurencji był test teoretyczny. Nam najbardziej podobała się 2 konkurencja, gra terenowa, ,,Wyprawa podróżnika- poznajemy sowy”. Następnie pojechaliśmy do Klosnowa na pyszną grochówkę, ciasto drożdżowe, ciepłą herbatę. Można nawet było ogrzać się przy ognisku. Pan  Grzempa wręczył nagrody za etap szkolny, na wyniki dzisiejszych zmagań trzeba będzie poczekać.
/GK/

Data dodania: 2019-12-13 17:30:17