Razem Na Święta

W ramach ministerialnej akcji pomocy, dobroczynności i wolontariatu nasi uczniowie zorganizowali zbiórkę zabawek dla dzieci i karmy dla zwierząt, a także wykonali ozdoby świąteczne dla podopiecznych chojnickiego hospicjum. W środę pan Jacek Rozmarynowski z Gabrysią z Samorządu Uczniowskiego i Oskarem udali się załadowanym po sam dach samochodem do zaprzyjaźnionego domu dziecka w Małej Cerkwicy, a także do chojnickiego schroniska dla zwierząt, gdzie zostawili zebrane dary. W piątek pan Dawid Król pojechał sam ze stroikami i ozdobami świątecznymi do chojnickiego hospicjum. Jesteśmy niezmiernie dumni z zaangażowania i wrażliwości naszych wychowanków. Po raz kolejny udowodniliście, że nie jesteście obojętni na los najbardziej potrzebujących.
/JR/