Ślubujemy!

Uczniowie klasy pierwszej  są już pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej.

29 stycznia 2021 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie. Świąteczny strój galowy uczniów, dekoracja sali, przygotowany sprzęt nagłaśniający – to wszystko po to, aby ślubowanie pierwszaków wypadło jak najbardziej uroczyście.  Pasowanie na ucznia mogło nastąpić dopiero po „egzaminie” sprawdzającym wiedzę Pierwszaków. Dzięki poprawnym odpowiedziom uczniowie klasy I zostali dopuszczeni do ślubowania. Po ślubowaniu każdy z pierwszaków dostąpił zaszczytu pasowania na ucznia dokonanego symbolicznym ołówkiem przez panią dyrektor Barbarę Markowską. Wszystkie dzieci były bardzo skupione i wzruszone, świetnie prezentowały się w stroju galowym oraz uczniowskich biretach. Po pasowaniu uczniowie otrzymali z okazji ślubowania upominki, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców.
/WG/

Data dodania: 2021-02-05 08:34:12