Spotkanie z pisarką

14 marca 2019 roku, z inicjatywy wspólnoty "Perełki Jezusa", w Szkole Podstawowej w Ostrowitem odbyły się spotkania warsztatowe z Małgorzatą Nawrocką. Prelegentka, z zawodu pedagog, na co dzień zajmuje się pisarstwem i dziennikarstwem.  W spotkaniach uczestniczyły kolejno dzieci z przedszkola, z klas I-III oraz IV-VI. Naczelnym celem  warsztatów było zachęcenie dzieci do czytania, przekazania przestróg płynących z literatury, a w przypadku klas starszych poprawienie jakości prac pisemnych. Kulminacją dnia było popołudniowe spotkanie pisarki z rodzicami i nauczycielami, podczas którego prowadząca przedstawiła swoje poglądy na temat wpływu książek, mediów i idoli na rozwój młodych ludzi. W trakcie spotkania była możliwość zakupienia książek autorki.
/ER/
Data dodania: 2019-03-14 09:02:12