Uczniowie na planie filmowym

Dnia 09.05.2018r. w odpowiedzi na otrzymane zaproszenie wybraliśmy się na interaktywne widowisko telewizyjne pt. "Szewczyk Dratewka na planie filmowym".

Jak wiadomo, w studiu filmowym można zrealizować przeróżne opowieści. Okazało się, że tym razem opowieść ta będzie dotyczyła naszych dzieci, gdyż to one wcieliły się w role filmowych bohaterów. Podczas wspólnej zabawy poznaliśmy kilka tajników realizacji obrazu. Dowiedzieliśmy się także, że oprócz aktorów występujących na scenie, pracuje jeszcze ekipa filmowa ukryta za sceną.

Prócz świetnej zabawy przekonaliśmy się również, że w życiu warto być dobrym i uczynnym człowiekiem - i takim był właśnie nasz główny bohater spektaklu - Szewczyk Dratewka. Z niecierpliwością oczekujemy na zmontowany film, gdzie bohaterami będą nasi uczniowie.

/KR/
Data dodania: 2018-05-09 13:29:00