X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października 2020r. w naszej szkole obchodziliśmy X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2020 inaczej niż zwykle. Ze względu na szkolne procedury dotyczące COVID-19 uczniowie zmierzyli się z tabliczką mnożenia tylko  na zajęciach matematyki. Tabliczka mnożenia i dzielenia była w zadaniach z kodowaniem i szyfrogramach,  stronach MATZOO oraz w aplikacjach Kahoot i Quizzis.  W każdej klasie zostali wyłonieni eksperci Tabliczki Mnożenia, którzy bezbłędnie w określonym czasie  wykonali wszystkie przykłady. Nagrodą dla nich były certyfikaty i znaczki eksperta TABLICZKI MNOŻENIA.  Spośród uczniów wyłoniona została grupa Ekspertów Tabliczki mnożenia, która w maseczkach, zachowując procedury dotyczące COVID-19, egzaminowała pracowników szkoły zgodnie z  hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.
/DŻ, GK/

Data dodania: 2020-10-06 09:27:45