Apel z okazji 80 lecia wybuchu II Wojny Światowej

Uczniowie z kółka teatralnego z klasy VII i VIII od początku roku szkolnego przygotowywali się do dzisiejszego występu, cotygodniowe próby przyniosły zamierzony efekt i dzisiaj mieliśmy okazję obejrzeć efekty ich pracy. Apel z okazji obchodów 80 lecia wybuchu II Wojny Światowej został zaprezentowany dzień po rocznicy zakończenia Kampanii Wrześniowej, a więc nasi artyści trafili w punkt z wyborem daty. Równolegle z aktorami pracowali artyści wokalni - uczniowie z kółka wokalnego włączyli się w przygotowania i dołożyli swoją cegiełkę do efektu końcowego, a występ Leny dodał całości sentymentalnej nuty. Aktorów przygotowała pani Anna Gorzynska, a wokalistów pan Karol Ostrowski. Zapraszamy do obejrzenia filmów.
/JR/

Data dodania: 2019-10-07 15:05:52