Ubezpieczenia

Drodzy Rodzice,

Jeszcze przed wakacjami chcemy poruszyć kwestie dotyczące bezpieczeństwa dzieci.

Szkoła nie organizuje ubezpieczenia zbiorowego niemniej kwestie bezpieczeństwa nie są Nam obojętne.

Przypominamy o możliwości zapewnienia sobie wsparcia finansowego z polisy w postaci refundacji ko-tu odbudowy zęba po urazie lub rehabilitacji poprzez zakup ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków jeszcze przed Nowym Rokiem szkolnym.

Polisa działa całą dobę również w czasie wyczynowego uprawiania sportu w szkole i poza nią.

Zakupu  spośród 6 wariantów można dokonać za pomocą linków poniżej:

dzieci od 7-mego roku życia : https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05146

dzieci od 4 m-ca  do 7 -mego roku życia : https://bezpieczny.pl/przedszkole/05146

UWAGA!
W ubezpieczeniu w wariancie "SZKOŁA" od II wariantu dzieci pod nadzorem Rodziców otrzymują bezpłatny dostęp do platformy edukacyjnej, na dowolne 30 dni w roku by pomóc nadrobić zaległości po nieobecności w szkole z tyt. choroby, wypadku, uczestnictwa w zawodach czy dowolnej przyczyny. Z usługi o wartości 29,90 zł może skorzystać każdy uczeń nie ma to związku z wypadkiem czy chorobą i Rodzic  sam wybiera czas kiedy uruchomi  dziecku nieprzerwanie te 30 dni wg. potrzeb.

* Pomoc w zawarciu , pomoc  przy zgłaszaniu szkód, zalogowania się do platformy edukacyjnej
 pod nr tel 690 950 555 Barbara Polańska-Matuszek, bmatuszek@bezpieczny.pl
#  KOD RABARTOWY -10% : 05146