„Biało - czerwoni” zawody sportowe

Starszy oddział przedszkolny zrealizował kolejny punkt projektu „Piękna nasza Polska cała”, a mianowicie, zawody sportowe według własnego scenariusza pt. „Biało-czerwoni”. Uczniowie w biało-czerwonych barwach brali udział w sportowych rozrywkach, które nawiązywały do naszej pięknej ojczyzny, jej bogactwa flory i fauny. Rozgrywki, takie jak np. sadzenie fasoli, spacer niedźwiedzi, wędrówka po lesie, zabawa żuraw, zaskrońce wijące się pod ławeczkami, zabawa „Tatry”, turlanie dyni, skoki zajączków, miały na celu ukazać najmłodszym piękno naszego kraju poprzez zabawę i rozbudzenie wyobraźni. Za udział w zawodach uczniowie otrzymali dyplomy. Wszyscy byli zwycięzcami, gdyż liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i zdrowa rywalizacja.
/KW/
Data dodania: 2021-05-04 08:58:06