#DBI Dzień Bezpiecznego Internetu

Uczniowie klasy V wraz z wychowawcą i nauczycielem informatyki w jednej osobie (przy dużej pomocy pani Ani) przedstawili dzisiaj swoim kolegom i nauczycielom program artystyczny poświęcony zagrożeniom płynącym z beztroskiego korzystania z internetu. Nasz biedny, zagubiony bohater odnalazł na szczęście życie poza komputerem, a wszyscy oglądający na pewno wyciągnęli właściwe wnioski. Młodsi uczniowie w Ostrowitem zebrali się w sali zerówki, aby poznać zasady bezpiecznego korzystania z internetu poprzez "Owce w sieci" i "Sieciaki". Wśród starszych uczniów w Sławęcinie odbyły się także krótkie warsztaty dotyczące bezpieczeństwa w sieci przygotowane przez Mikołaja i Mateusza w ramach kółka informatycznego, a poprowadzone przez pana Jacka. Żeby było również trochę miło, a nie tylko pouczająco, nasi artyści z zespołu wokalnego pana Karola trochę nam pośpiewali. Na planszy znalazły się prace plastyczne uczniów klasy IV związane z tegoroczną edycją Dnia Bezpiecznego Internetu, a traydycjnie już na naszym kanale na Youtube znajdują się filmy z dzisiejszego wydarzenia.
/JR/

Data dodania: 2020-02-11 18:49:25