Dzień Dziecka - Ostrowite

1 czerwca w naszej szkole został zorganizowany Dzień Dziecka. W każdej klasie wyglądał on wyjątkowo i niecodziennie. Wspólną atrakcją była znajdująca się na szkolnym holu fotobudka, z której każdy chętny uczeń mógł skorzystać.  Kolejnym punktem programu było wyjście do miejscowej OSP. Strażacy bardzo ciekawie i wyczerpująco opowiedzieli o swojej pracy. Po spotkaniu z nimi uczniowie doskonale wiedzą, jakim sprzętem posługują się strażacy, a także pod jaki numer należy zgłaszać zauważony pożar, czy inne niebezpieczne wydarzenia. W programie były również zabawy przy muzyce, bańki mydlane, seans filmowy, poczęstunek i wiele innych atrakcji. Dzieci z dużą przyjemnością i zaangażowaniem wzięły udział w dzisiejszej zabawie.

Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz rodzicom za prezenty i słodycze.

Drogie dzieci - jeszcze raz życzymy Wam spełnienia waszych najskrytszych marzeń!
/AK/KW/MN/WG/MD/DW/KR/

Data dodania: 2021-06-02 15:17:40