Kiermasz Świąteczny

Przy okazji zebrania z rodzicami w naszej szkole odbył się dzisiaj kiermasz świąteczny. Przygotowania do tego wydarzenia trwały już od pewnego czasu, zaangażowali się w nie zarówno nasi uczniowie, jak i nauczyciele i rodzice. Na stołach znalazły się wykonane przez naszych milusińskich (z minimalną tylko pomocą rodziców) ozdoby i stroiki świąteczne, a także domowe ciasta. Można było kupić także kubek kawy lub herbaty na rozgrzewkę. Pieczę nad stoiskami sprawowała przewodnicząca Rady Rodziców, pani Grażyna Biesek, wspierana dzielnie przez dziewczęta ze starszych klas. Wiadomo powszechnie, że ręcznie wykonane ozdoby cieszą oko bardziej, a kiedy są to ozdoby wykonane przez uczniów, to robi się jeszcze przyjemniej. Tym bardziej, że cały dochód z kiermaszu wspiera fundusze Rady Rodziców, skorzystają więc tylko uczniowie. Pokrzepieni słodkościami i pyszną kawą rodzice i opiekunowie na pewno lżej znieśli nawet te trochę gorsze wiadomości uzyskane od wychowawców podczas wywiadówek. Wszystkim organizatorom kupującym składamy serdeczne podziękowania.
/JR/

Data dodania: 2018-12-13 19:40:06