Komunikat

W związku z decyzją władz, w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu koronawirusa i w związku z wprowadzeniem stanu epidemii informuję, że budynki naszej szkoły pozostaną zamknięte do 14 kwietnia 2020 r. Jakąkolwiek korespondecję, dokumenty, wnioski, czy podania proszę więc dostarczać do szkoły pocztą, bądź za pośrednictwem skrzynek umieszczonych przy wejściach do szkół. Sekretariat dostępny jest pod numerem telefonu 604557658 lub mailowo szkolaostrowite@o2.pl. W wyjątkowych sytuacjach będzie możliwy kontakt osobisty, jednak po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Dalszych informacji będę udzielać Państwu za pośrednictwem strony internetowej szkoły, Facebooka oraz dziennika elektronicznego.

Barbara Markowska

Data dodania: 2020-03-24 08:07:39