Konkurs recytatorski

„Nasi najmłodsi uczniowie nie próżnują. W minionym czasie przygotowywali się do konkursu recytatorskiego "Każdy przedszkolak to mały Polak" poświęconego poezji patriotycznej . Dla większości z nich był to pierwszy ich udział w takiej formie. Spójrzcie sami, jak przepiękne są to interpretacje różnych wierszy. Należy docenić również zaangażowanie rodziców, którzy zadbali o wyraz artystyczny. Dziękuję bardzo wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w konkursie. Oto wyniki: I miejsce Marcelina M. oddział zerowy 0b II miejsce Agata F. oddzial przedszkolny 0a III miejsce Nikodem P. oddział zerowy 0b oraz Julia D. oddział przedszkolny 0a Wyróżnienie Maksymilian M. oraz Ania D. oddział przedszkolny 0a Gratulujemy wszystkim uczestnikom! ?
/KR/
Film z recytacją