OSE Wyzwanie - Zwycięstwo!

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej znalazła się wśród zwycięzców konkursu „#OSEwyzwanie”, organizowanego przez NASK i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Do konkursu zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski. Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu 764 nagród, a podstawą do ich przyznania była liczba punktów, które zdobyła szkoła zgłaszająca się do konkursu. Nagrodą w Konkursie #OSEwyzwanie są mobilne pracownie multimedialne, które będą wsparciem przy prowadzeniu lekcji i korzystaniu z internetowych zasobów edukacyjnych. W konkursie mogły wziąć udział szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek. Dodatkowo nasza szkoła mogła przysłać przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”. Nad prawidłowym przebiegiem działań konkursowych w naszej szkole czuwał pan Jacek Rozmarynowski, a pomocą służyły panie Wiesława Ginter i Sabina Baczyńska.

Nagrody przyznane w konkursie #OSEwyzwanie będą przekazywane do szkół w bieżącym roku szkolnym 2019/20.
/JR/

Data dodania: 2019-09-26 14:04:00