Podręczniki

Wykaz podręczników obowiązujących w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem w roku szkolnym 2019 / 2020

Uczniowie klas: I, II, III,IV, V, VI i VII otrzymają podręczniki bezpłatnie w szkole.

Rodzice zakupują tylko wyłącznie ćwiczenia (klasa 0-III ) i podręczniki (klasa IV-VII) do religii.

Wykaz podręczników z religii obowiązujących w roku szkolnym 2019/2020

• Klasa „O” – zamawia katecheta,
  • Klasa I – Ćwiczenia "Żyjemy w Bożym świecie" - Wydawnictwo Jedność.
  • Klasa II - "Idziemy do Jezusa" - podręcznik - Wydawnictwo Jedność.
  • Klasa III - "Jezus jest z nami" zeszyt ćwiczeń z płytą CD - Wydawnictwo Jedność
  • Klasa IV –„Miejsca pełne BOGActw - tylko podręcznik do religii dla klasy IV szkoły podstawowej, Wydawnictwo Jedność.
  • Klasa V – „Spotkania uBOGAcające” – tylko podręcznik do religii dla klasy V szkoły podstawowej, Wydawnictwo Jedność.
  • Klasa VI - "Tajemnice BOGAtego życia", tylko podręcznik do religii dla klasy VI szkoły podstawowej, Wydawnictwo Jedność.
  • Klasa VII – „Błogosławieni, którzy szukają Jezusa” tylko podręcznik do religii dla klasy VII szkoły podstawowej, Wydawnictwo Jedność.
  • Klasa VIII – „Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi” tylko podręcznik do religii dla klasy VIII szkoły podstawowej, Wydawnictwo Jedność.

Wykaz podręczników do klas 0

Klasa 0