Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Pracownicy

 

Za prawidłowe funkcjonowanie szkoły odpowiada wiele osób. Są to nauczyciele, czyli kadra pedagogiczna, ale również pracownicy administracji oraz obsługi szkoły.

 

Nasi nauczyciele:

 

  • Mariola Duziak - wychowawca klasy 0.
  • Wiesława Ginter - wychowawca klasy III, język kaszubski.
  • Danuta Wieczorek - wychowawca klasy "I".
  • Jolanta Szczepanek - wychowawca klasy II.
  • Katarzyna Rossek - wychowawca oddziału przedszkolnego, logopeda
    w zastępstwie: Agnieszka Korda - wychowawca oddziału przedszkolnego, Joanna Czerwińska - logopeda
  • Lucyna Kotlarek-Synak - wychowawca klasy VIII, historia, zajęcia komputerowe, informatyka, biblioteka.
  • Sabina Baczyńska - plastyka, wdż, wos.
  • Ewa Rudnik - wychowawca klasy V, język polski, biblioteka.
  • Barbara Dalke - język polski, język kaszubski, terapia pedagogiczna, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze.
  • Dorota Żychska - wychowawca klasy VI, matematyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, informatyka, terapia pedagogiczna, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze.
  • Kamila Wróblewska - wychowawca klasy VII, język angielski, zajęcia kształtujące kreatywność, rewalidacja.
  • Izabela Landowska - język niemiecki, wychowawca klasy IIIb, język angielski, zajęcia kształtujące kreatywność.
  • Karol Ostrowski - wychowawca klasy IV, muzyka, zajęcia artystyczne.
  • Michał Zblewski -  pedagog szkolny.
  • Tomasz Śledzik - wychowanie fizyczne.
  • Natalia Cupa -  wychowanie fizyczne, przyroda.
    w zastępstwie: Dawid Król - wychowanie fizyczne i Zenobia Spichalska - przyroda
  • Czesława Stasiek - chemia, biologia.
  • Gabriela Kosiedowska - fizyka, matematyka.
    w zastępstwie: Jacek Peda i Beata Fortuńska - matematyka, Monika Czapiewska - fizyka.
  • Anna Gorzynska - geografia, historia.
  • Jacek Rozmarynowski - język angielski, wychowawca klasy IIIa.
  • ks. Janusz Pawlak - religia.

 

Nasi pracownicy niepedagogiczni:

 

  • Malwina Drobińska - sekretarz szkoły
  • Tadeusz Sikora - pracownik gospodarczy
  • Dariusz Warsiński - pracownik gospodarczy
  • Jolanta Pawlak - pracownik obsługi
  • Danuta Wieczorek - pracownik obsługi
  • Joanna Patyk - pracownik obsługi
  • Barbara Sikora - pracownik obsługi i kuchni
  • Iwona Haftka - pracownik obsługi
  • Barbara Szóstak - pracownik obsługi i kuchni
Data dodania: 2018-05-16 11:29:28
Data edycji: 2019-05-08 06:43:23
Ilość wyświetleń: 1140

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

RODO

Klauzule informacyjne zgodne z wytycznymi RODO.
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć"

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook