Świąteczne spotkanie z kolędami

Święta zbliżają się wielkimi krokami, mimo że aura za oknem płata nam figle i śniegu brakJ.  Nie zważając na tę okoliczność, zgromadzeni w szkole uczniowie i pracownicy szkoły w niecodzienny sposób celebrowali święta Bożego Narodzenia.  Uroczystość uświetnił występ zespołu „Muzycy i przyjaciele” prezentujący kolędy  i  piosenki świąteczne. W dalszej części świątecznego spotkania, swe talenty wokalne prezentowały poszczególne klasy, które przybliżyły tym samym najbardziej znane nam kolędy.  Zwieńczeniem uroczystości był występ szkolnego zespołu wokalnego oraz prezentacja kolędy w języku kaszubskim. Nagrania obejrzeć można na naszym kanale youtube.

Rozstrzygnięte zostały także świąteczne konkursy - na ekologiczną gazetkę świąteczną w klasach i kartkę świąteczną w języku kaszubskim.

Pani dyrektor, składając wszystkim życzenia świąteczne, jeszcze raz podziękowała wszystkim  uczniom i pracownikom szkoły za zaangażowanie się w akcję #RazemNaŚwięta.
/ER/

Data dodania: 2019-12-20 16:57:17