" />

Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Święto Szkoły

Święto Szkoły
W tym roku, w związku z pandemią koronawirusa, nie mogliśmy świętować tak jak zawsze Święta Patrona w naszej szkole. Nie odbyły się uroczyste akademie poświęcone patronce naszej szkoły, Marii Konopnickiej ani pasowanie na ucznia.
Jednakże Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami (szczególnie nauczania początkowego i przedszkola), aby uświetnić ten wyjątkowy dzień, przygotował wiele ciekawych konkursów skierowanych zarówno do dzieci najmłodszych w naszej szkole, jak i tych starszych. Niektóre konkursy jeszcze trwają, a rozstrzygnięcie ich nastąpi pod koniec listopada. Dzisiaj prezentujemy prace naszych najmłodszych uczniów zatytułowane "Bohaterowie utworów Marii Konopnickiej".
Z okazji Święta Patrona odbył się konkurs recytatorski utworów Marii Konopnickiej dla wszystkich uczniów z naszej szkoły oraz konkursy literackie - List do Marii Konopnickiej dla kl. III - VI , wywiad z Marią Konopnicką lub opowiadanie twórcze "Moje spotkanie z Marią Konopnicką" dla uczniów klas VII - VIII.
Konkursy literackie rozstrzygnięte zostaną pod koniec listopada. Prace w formie dokumentu tekstowego możne jeszcze przesyłać do 25 listopada.
/BD/
Data dodania: 2020-11-20 06:04:53
Data edycji: 2020-11-20 11:49:29
Ilość wyświetleń: 18

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

RODO

Klauzule informacyjne zgodne z wytycznymi RODO.
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć"

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook