Święto Szkoły

W tym roku, w związku z pandemią koronawirusa, nie mogliśmy świętować tak jak zawsze Święta Patrona w naszej szkole. Nie odbyły się uroczyste akademie poświęcone patronce naszej szkoły, Marii Konopnickiej ani pasowanie na ucznia.
Jednakże Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami (szczególnie nauczania początkowego i przedszkola), aby uświetnić ten wyjątkowy dzień, przygotował wiele ciekawych konkursów skierowanych zarówno do dzieci najmłodszych w naszej szkole, jak i tych starszych. Niektóre konkursy jeszcze trwają, a rozstrzygnięcie ich nastąpi pod koniec listopada. Dzisiaj prezentujemy prace naszych najmłodszych uczniów zatytułowane "Bohaterowie utworów Marii Konopnickiej".
Z okazji Święta Patrona odbył się konkurs recytatorski utworów Marii Konopnickiej dla wszystkich uczniów z naszej szkoły oraz konkursy literackie - List do Marii Konopnickiej dla kl. III - VI , wywiad z Marią Konopnicką lub opowiadanie twórcze "Moje spotkanie z Marią Konopnicką" dla uczniów klas VII - VIII.
Konkursy literackie rozstrzygnięte zostaną pod koniec listopada. Prace w formie dokumentu tekstowego możne jeszcze przesyłać do 25 listopada.
/BD/
Data dodania: 2020-11-20 06:04:53