Wizyta policjantów

W piątek 14 września gościliśmy w naszej szkole policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach. Funkcjonariusze spotkali się z najmłodszymi uczniami naszej placówki, by w ramach akcji "Bezpieczna Droga Do Szkoły" omówić z nimi najważniejsze zasady dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Przypomnieli uczniom, w jaki sposób i w których miejscach mogą przechodzić przez jezdnię, podkreślili istotną rolę noszenia odblasków oraz którą stroną jezdni należy się poruszać. W trakcie spotkania mundurowi przypomnieli także, jak należy się zachować, gdy zaatakuje nas nieznajomy pies. Na zakończenie wizyty policjanci obdarowali uczniów odblaskami. Dziękujemy panom policjantom za omówienie najważniejszych zasad oraz udzielenie dzieciom praktycznych wskazówek.

/KR/

Data dodania: 2018-09-14 16:00:00