Życzenia świąteczne

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia w imieniu swoim i wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej imienia Marii Konopnickiej w Ostrowitem chciałabym złożyć wszystkim przyjaciołom i sympatykom naszej szkoły najserdeczniejsze życzenia. Niech ten okres będzie dla Państwa czasem radości i szczęścia spędzonym w gronie najbliższych sercu osób. Niech wigilijny stół pozwoli Wam zjednoczyć się z rodzinami, często rozrzuconymi po całym świecie. Życzę Państwu szczęścia, zdrowia i ogromnych pokładów cierpliwości i optymizmu. Ostatnich kilkanaście miesięcy było bardzo ciężkim okresem dla naszej szkoły, ale myślę, że udało się nam już pokonać wszelkie trudności wynikające z połączenia dwóch szkół. Zdaję sobie sprawę z faktu, że bez Państwa wsparcia, pomocy i zrozumienia cały ten proces byłby znacznie trudniejszy. Świąteczne życzenia to doskonała okazja, aby złożyć Wam za to serdeczne podziękowania, co niniejszym czynię. Moi drodzy, po prostu Wesołych Świąt!

Barbara Markowska

Data dodania: 2018-12-20 18:59:03