Apel siódmoklasistów także w Ostrowitem - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem

Apel siódmoklasistów także w Ostrowitem

Apel z okazji ÅšwiÄ™ta NiepodlegÅ‚oÅ›ci, który zostaÅ‚ przygotowany przez klasÄ™ siódmÄ… obejrzeli dzisiaj także nasi najmÅ‚odsi uczniowie. Wszyscy zebrali siÄ™ na ostrowickiej sali gimnastycznej ubrani piÄ™knie w barwy narodowe i obejrzeli przedstawienie. Wychowawca klasy siódmej zadaÅ‚ wszystkim na poczÄ…tku apelu pytanie, czy wiedzÄ… dlaczego należy obchodzić uroczyÅ›cie to Å›wiÄ™to. Kto nie byÅ‚ pewien, ten po obejrzeniu przedstawienia miaÅ‚ już caÅ‚kowitÄ… pewność. MiÅ‚ym dodatkiem byÅ‚ wystÄ™p zespoÅ‚u Balbinki, dziewczynki zaÅ›piewaÅ‚y piosenkÄ™ "Mariackie hejnaÅ‚y", z którÄ… zdobyÅ‚y drugie miejsce w XXI Spotkaniu z PieÅ›niÄ… i PiosenkÄ… PatriotycznÄ….
/JR/

Data dodania: 2021-11-10 10:26:32
Data edycji: 2021-11-10 10:27:34

Prawdziwie wielki jest ten czÅ‚owiek, który chce siÄ™ czegoÅ› dowiedzieć"