Bal karnawałowy

Bal karnawałowy jest długo wyczekiwaną przez dzieci atrakcją. Podczas takiego wydarzenia mogą się wcielić w kogoś innego, przebrać się za znaną i lubianą postać bajkową i wyglądać niezwykle. W dniu 21 lutego 2023 r. w naszej szkole odbył się bal dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas 1-3. Można było spotkać wróżki, księżniczki, policjantów, strażaków, a także Minionka. Wszystkie dzieci przebrane w kolorowe stroje bawiły się w rytm muzyki, którą zapewnił zespół Ostro. Podczas balu odbywały się różnorodne zabawy taneczne i konkursy. Każde z dzieci zaprezentowało swoje przebranie przed całą społecznością przedszkolną i szkolną. Dziękujemy Pani Paulinie i Panu Karolowi za uatrakcyjnienie naszego balu karnawałowego.
/DW/

Data dodania: 2023-02-22 11:30:56