Dzieci uczą rodziców w domu! - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem

Dzieci uczą rodziców w domu!

W odpowiedzi na zaistniaÅ‚Ä… sytuacjÄ™, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcÄ…c zachÄ™cić dzieci do przebywania w domu i naukÄ™, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczÄ… rodziców" Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowaÅ‚o seriÄ™ materiaÅ‚ów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.  W każdÄ… Å›rodÄ™ i każdy piÄ…tek na stronie internetowej www.crl.org.pl bÄ™dÄ… ukazywać siÄ™ materiaÅ‚y do pobrania caÅ‚kowicie za darmo. Zamieszczane lekcje bÄ™dÄ… obejmować tematykÄ™ zdrowego bezpieczeÅ„stwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii. Zakres tematyczny i liczba lekcji bÄ™dzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji co do wydÅ‚użenia okresu zamkniÄ™cia przedszkoli i szkóÅ‚ podstawowych.

Zapraszamy do pobrania pierwszego pakietu materiaÅ‚ów pn. "Jestem bezpiecznym uczeniem, jestem bezpiecznym przedszkolakiem". W paczce znajduje siÄ™ prezentacja multimedialna oraz  4 zadania do wykonania.  By zachÄ™cić wszystkich rodziców i dzieci do wspólnej nauki Centrum Rozwoju Lokalnego informuje, że 17 marca na profilu na Facebooku (facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego) pojawi siÄ™ konkurs, w którym do wygrania sÄ… ciekawe nagrody. By wziąć udziaÅ‚ w konkursie bÄ™dzie trzeba w komentarzu zamieÅ›cić zdjÄ™cie/zdjÄ™cia z wykonanymi zadaniami. SzczegóÅ‚owe informacje o konkursie już we wtorek 17 marca.

Materiały można pobrać pod adresem:

Data dodania: 2020-03-14 07:03:47
Data edycji: 2020-03-14 07:04:30

Prawdziwie wielki jest ten czÅ‚owiek, który chce siÄ™ czegoÅ› dowiedzieć"