Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły.

I  właśnie z tej okazji 13 października 2022 roku cała społeczność szkolna spotkała się na przedstawieniu przygotowanym przez uczniów z klasy V, którzy wspierani zostali przez uczniów z klasy VI, VII i VIII. Pieczę nad młodymi artystami sprawowała p. Ewa Rudnik z pomocą p. B. Dalke. Występujący poprzez program artystyczny wyrazili swoje podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy. Uczniowie w zabawny sposób zaprezentowali obraz współczesnej szkoły i przedstawili postać nauczyciela.

Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia wszystkim pracownikom szkoły podziękowań i kwiatów przez przedstawicielkę Rady Rodziców p. G. Biesek. Za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie dzieci, szczególne podziękowania skierowała w stronę grona pedagogicznego pani Dyrektor, Barbara Markowska, życząc jednocześnie  satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów w zawodzie nauczyciela.

Uczniowie swoim występem udowodnili, że dobry nauczyciel nie tylko uczy i wymaga, ale też przeżywa wraz z dziećmi wiele wspaniałych chwil. Ukoronowaniem apelu była prezentacja filmowa ukazująca humorystycznie ‘zdolności wokalne’ naszych pracowników przygotowana przez p. J. Rozmarynowskiego.

Wszystkim pracownikom szkoły, uczniom, rodzicom i osobom zaangażowanym w edukację życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
/ER/

Data dodania: 2022-10-13 14:18:30