Dzień Edukacji Narodowej - Sławęcin

Nasi starsi uczniowie obchodzili święto wszystkich pracowników szkoły z małym poślizgiem w stosunku do swoich młodszych kolegów. Powód był całkiem prozaiczny - dyrekcja i zaproszeni goście nie mogą się przecież rozdwoić... Tak więc dzisiaj wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły spotkali się na apelu i wysłuchali programu artystycznego przygotowanego przez naszych uczniów pod czujnymi oczami pań Barbary Dalke i Ewy Rudnik. Nad oprawą muzyczną czuwał pan Karol Ostrowski. Mieliśmy okazję wysłuchać kilku wierszy, pojawiło się trochę żartów i humoru, była też okazja do chwili refleksji nad trudami pracy nauczyciela. Wszystkich urzekła piosenka w wykonaniu jednej z naszych najmłodszych uczennic, a pani dyrektor nie powstrzymała się od tego, żeby osobiście jej podziękować i wręczyć kwiaty. Wszyscy nauczyciele usłyszeli życzenia od Samorządu Uczniowskiego, dyrekcji szkoły, Rady Rodziców, a wychowawcy otrzymali nietypowe prezenty - słodkie plakaty z uroczymi i pomysłowymi życzeniami z podpisami swoich wychowanków. Na domiar wszystkiego pani dyrektor została uhonorowana medalem!

/JR/

Data dodania: 2018-10-15 17:13:30