Dzień Języków Obcych - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem

Dzień Języków Obcych

20 maja w naszej szkole odbyÅ‚ siÄ™ apel z okazji Dnia JÄ™zyków Obcych, który przygotowaÅ‚y wspólnie klasa VII i IV. Impreza skÅ‚adaÅ‚a siÄ™ z czterech części. Najpierw zaprezentowaÅ‚a siÄ™ klasa VII w scenkach  przedstawiajÄ…cych epizody z życia brytyjskiej rodziny królewskiej, nastÄ™pnie na scenie pojawiÅ‚ siÄ™ korowód przedstawiajÄ…cy znane postacie z literatury, kultury i wspóÅ‚czesnego Å›wiata reprezentujÄ…ce kraje anglo- i niemieckojÄ™zyczne. W kolejnej części uczniowie przedstawili scenkÄ™ w jÄ™zyku angielskim pt.: „Wizyta w restauracji”, a podsumowaniem imprezy byÅ‚ quiz, w którym udziaÅ‚ wziÄ™li reprezentanci każdej klasy. Uczestnicy odpowiadali na pytania zwiÄ…zane z treÅ›ciÄ… apelu, byli oceniani przez jury, otrzymali pamiÄ…tkowe dyplomy.
/IL/

Data dodania: 2022-05-24 05:47:31
Data edycji: 2022-05-24 05:51:26

Prawdziwie wielki jest ten czÅ‚owiek, który chce siÄ™ czegoÅ› dowiedzieć"