Dzień Postaci z Bajek

Jak co roku 5 listopada obchodziliśmy, w oddziale przedszkolnym, Dzień Postaci z Bajek. Podczas tego dnia w szkole można było spotkać wiele bajkowych postaci np. Strażaka Sama, Hulka, Spidermana, Krasnoludka, Anne, Elizę czy Tęczowego Jednorożca. Szkołę odwiedził również Czerwony Kapturek który zgubił drogę do babci, na szczęście dzieci pomogły mu ją odnaleźć w zamian za co otrzymały słodki upominek. Dzieci otrzymały również list od dobrej wróżki w którym prosiła aby pomogły jej w uwolnieniu postaci bajkowych, które uwięził zły czarownik. Aby pomóc wróżce dzieci musiały rozwiązać bajkowe zadania. Udało im się to w 100% , uwolnili bajkowe postacie. Po wykonaniu wszystkich zadań, dzieci, mogły skosztować zdrowych przekąsek przygotowanych przez rodziców. Na zakończenie zajęć każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal oraz dyplom.
/AK/

Data dodania: 2021-11-05 14:18:21