Dzień Przedszkolaka

W miniony piątek wszystkie dzieci uczęszczające do oddziałów przedszkolnych obchodziły swoje święto, gdyż 20.09. przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w naszych grupach zorganizowane zostały zabawy ruchowe z chustą animacyjną  oraz zabawy taneczne z Pikachu. Wielką radość sprawiły dzieciom brokatowe tatuaże, a także zamykanie ich w wielkich bańkach mydlanych. Końcowym punktem świętowania była wizytacja funkcjonariuszy KPP z Chojnic w towarzystwie "misia", którzy to przypomnieli wszystkim uczniom zasady bezpieczeństwa na drodze.
Dzień Przedszkolaka podkreśla wagę edukacji przedszkolnej, ale także co roku dostarcza dzieciom wspaniałej zabawy i radości z bycia przedszkolakiem. Życzymy wszystkim kochanym przedszkolakom uśmiechu na każdy dzień oraz radosnego i twórczego pobytu w przedszkolu.
/KR/

Data dodania: 2023-09-25 12:13:21