Dzień Seniora

Z okazji przypadającego 14 listopada Ogólnopolskiego Dnia Seniora uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i pracownikami z wielkim zaangażowaniem włączyli się w ogólnopolską akcję charytatywną "Ciastko i herbatka dla Seniora". Celem akcji była integracja międzypokoleniowa, docenienie roli Seniorów w społeczeństwie oraz kształtowanie u dzieci postaw szacunku wobec osób starszych. Przygotowane upominki zostały wręczone przez uczniów naszej szkoły Seniorom z Ostrowitego, Ciechocina i Sławęcina. Dziękujemy za okazane serce wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce, a naszym Seniorom życzymy zdrowia, realizacji swoich pasji, nieustannej energii na dalsze lata oraz szczęścia w gronie najbliższych.
/KR/

Data dodania: 2023-11-19 09:13:47