Dzień Sportu

19 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Sportu. Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej, integrowanie się klas, kształtowanie zachowań prozdrowotnych oraz nabywanie wiary we własne siły i możliwości. Uczniowie pod opieką nauczycieli mieli szansę wykazać się sprawnością fizyczną w rożnych formach aktywności. Dodatkowymi atrakcjami było plecenie warkoczyków, puszczanie baniek mydlanych, malowanie na stretchu, brokatowe tatuaże oraz malowanie twarzy. Jak widać na zdjęciach uśmiech często gościł na twarzach dzieci.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczne obchody Dnia Sportu. Szczególne podziękowania składamy Radzie Rodziców za ufundowanie słodyczy, ks. Tomaszowi za zakup lodów oraz pani Paulinie za kolorowe warkoczyki.
/KR/

Data dodania: 2024-06-20 12:00:23