Gminny konkurs

1 lutego 2019 roku już po raz XXI młodzież ze szkół podstawowych z gminy Chojnice spotkała się w Szkole Podstawowej w Pawłowie na Gminnym Konkursie „Eko – Bal”, podczas którego zostały zaprezentowane wiersze i inscenizacje o tematyce przyrodniczo – ekologicznej. Młodzi aktorzy z naszej szkoły -  Małgorzata Ciurzyńska, Klaudia Trzcińska, Emilia Sędziak, Martyna Drogosz, Wiktoria Konkolewska i Julia Breza –  zajęli II miejsce za inscenizację spektaklu pt. „Leśna polana”. Uczestnicy otrzymali nagrody książkowe, które ufundowane zostały przez: Gminny Zespół Oświaty w Chojnicach, Park Narodowy „Bory Tucholskie”, Zaborski Park Krajobrazowy, p. Bożenę Borowicką oraz Nadleśnictwo Rytel. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów na scenie!
/BD/

Data dodania: 2019-02-01 14:14:56