Kaszubski Dzień Matki

Dzień Matki  to wyjątkowy dzień.  W  tym  dniu  każdy pragnie podziękować  swojej matce, za  każdy spędzony dzień, za pokazywanie świata, ocieranie pierwszych łez, gdy stłukło się kolano czy za opiekę w czasie choroby, wręczając  kwiaty, całując  i mówiąc: Kocham Cię.  Tym razem oprócz uścisków i pocałunków matczynych  rąk, uczniowie z klasy IV na języku kaszubskim wraz z panią Barbarą Dalke przygotowali  wyjątkowe prezenty, które własnoręcznie wykonali. Na wazonach wykonanych metodą decoupage pojawiły się różnorodne kwiaty i motyle, a na niektórych znalazł się również akcent kaszubski w postaci  tulipanów, niezapominajek czy owocu granatu. Dopełnieniem do wazoników były kwiaty wykonane z papieru. Upominki może nie są idealne, ale za to wykonane od serca i pełne miłości.

Dziękujemy naszym mamom z całego serca, bo są jedyne i najwspanialsze na świecie!
/BD/

Data dodania: 2019-05-28 15:52:08