Konkurs BRD

Nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na etapie gminnym. Reprezentanci  naszej szkoły wykazali się  znajomością przepisów ruchu drogowego,  zasad udzielania pierwszej pomocy oraz opanowaniem podczas jazdy rowerem. Naszą szkołę reprezentowały w tym roku dwie grupy. Grupa I (rocznik 2010 i młodsi), grupa II (rocznik 2009 i starsi) .

12 kwietnia 2022 r. odbył się turniej dla II grupy rywalizacyjnej  w budynku Szkoły Podstawowej w Silnie. Nasza drużyna w składzie  Gracjan, Jakub oraz Patrycja wywalczyła V miejsce.  Najlepszy wynik indywidualny  spośród wszystkich uczestników uzyskał Jakub.

13 kwietnia 2022r. w Szkole Podstawowej w Lichnowach odbył się turniej dla I grupy rywalizacyjnej. Uczniowie, podobnie jak drużyna starsza wykazali się tymi samymi umiejętnościami. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Jacek, Ksawery,  Maja i Zuzanna. Nasza drużyna zajęła w eliminacjach III miejsce.

GRATULUJEMY SUKCESÓW!!!
/DŻ/