Konkurs plastyczny JESIENNE INSPIRACJE pt. „Zgadnij, z której jestem baśni ?”

W dniu 22.10.2019 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego JESIENNE INSPIRACJE pt. „Zgadnij, z której jestem baśni ?” skierowanego do uczniów klas  0-III oraz oddziału przedszkolnego.

W tym roku na konkurs z motywem baśniowym wpłynęły 23 prace plastyczne wykonane w różnych technikach. Każda praca była wyjątkowa! Wśród prac pojawili się m.in. Roszpunka, Czerwony Kapturek, złota rybka, trzy świnki, kareta Kopciuszka, brzydkie kaczątko, pszczółka Maja, tajemniczy smok i jeż, lampa a także wiele innych ciekawych postaci i rekwizytów ze znanych baśni i bajek. Wręczenie nagród i dyplomów poprzedził test wiedzy dotyczący znajomości lektury dla najmłodszych – „Zgadnij, z której jestem baśni?” Dziękuję za ogrom prac i pomysłowość. Poniżej możecie podziwiać prace laureatów oraz fotorelację z podsumowania konkursu.
/JSz/

Data dodania: 2019-10-22 14:15:53