Kredkobranie

Wraz z początkiem  roku szkolnego, włączamy się w 6 edycję Kredkobrania✏️! Wydarzeniu patronuje Fundacja Ignatianum, a jej celem jest zbiórka artykułów plastycznych, piśmienniczych i szkolnych dla polskich dzieci na Kresach Wschodnich. Zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do włączenia się w zbiórkę, która potrwa do 30 września. Zbieramy ołówki i długopisy, kredki i pisaki, gumki do mazania, kleje i taśmy klejące, nożyczki, zeszyty i notatniki, farby, plastelinę, bloki białe i kolorowe, teczki i wszystkie inne przydatne artykuły szkolne ❤️. Dzieciakom przydadzą się także kolorowe plecaki i worki na buty. Kredkobranie ma także wymiar edukacyjny, prospołeczny i patriotyczny. Jest cenną lekcją historii, empatii, budowania wrażliwości na rodaków w Ukrainie i na Litwie oraz otwierania serc dla tych, którzy z powodu historycznej zawieruchy, nie mogli wrócić do Polski. Zapraszamy do aktywnego udziału ❤️❤️❤️.
/AK/

Data dodania: 2023-09-20 05:15:22