Mistrzowie ortografii

6 czerwca 2023r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem odbył się XXII Gminny Konkurs Ortograficznym, w którym wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych w gminie Chojnice. Uczestnicy zmagali się indywidualnie z zadaniami ortograficznymi, później odbyły się prezentacje ortograficzne szkół. W wyniku eliminacji ortograficznych uczniowie z naszej szkoły zajęli: I miejsce - Lena Śledzik II miejsce - Martyna Sala, zaś w grupie IV- VIII I miejsce - Liwia Dębosz II miejsce - Maria Adamczyk Wyniki konkursu dla szkół: w kategorii klasy I - III: I miejsce Szkoła Podstawowa w Ostrowitem II miejsce Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi III miejsce Szkoła Podstawowa w Kłodawie W kategorii klasy IV-VIII: I miejsce Szkoła Podstawowa w Ostrowitem II miejsce Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach Gratulujemy zwycięzcom.
/BD/

Data dodania: 2023-06-07 18:36:51