Nauczanie zdalne do 29 listopada

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Na podstawie komunikatu Prezesa Rady Ministrów z dnia 4 listopada 2020 r. oraz Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada br. informuję, że od 9 do 29 listopada 2020 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły objęci zostają nauczaniem zdalnym.
Nauka zdalna odbywać się będzie zgodnie z obowiązującym planem lekcji (w czasie rzeczywistym) przy wykorzystaniu platformy Office 365 (aplikacja Teams). Poszczególne zajęcia będą trwały 30 minut. Pozostałe 15 minut służy do ewentualnych pytań i konsultacji z nauczycielem.
Szczegółowe informacje dla rodziców i uczniów zostaną zamieszczone w e-dzienniku.
Oddziały przedszkolne będą pracowały na dotychczasowych zasadach, czyli stacjonarnie na terenie szkoły. Nie będą kursowały autobusy szkolne.

W związku z tym, że szkoła ma obowiązek zapewnienia funkcjonowania świetlicy szkolnej dla uczniów klas I - III, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19, proszę rodziców zainteresowanych taką formą opieki nad dziećmi o zgłoszenie tego faktu do wychowawców klas.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia,
Barbara Markowska

Data dodania: 2020-11-08 20:34:51